Інформаційна зустріч

14 березня 2018 року о 12-00 в ауд. 3-74 Головного корпусу університету відбудеться інформаційна зустріч для студентів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та факультету геології, географії, рекреації і туризму, які рекомендовані на практику в компанію “Tez Tour” в сезоні 2018 року.

З собою необхідно мати аркуші паперу формату А4 та ручку.

Явка всіх студентів обов’язкова

Співбесіда з керівницвтом компанії Tez Tour на практику в сезоні 2018 року

Каразінський університет відновлює співробітництво з туристичною компанією «Tez Tour» в сезоні 2018 року.

Визнаний лідер туристичної галузі запрошує студентів 2, 3 та 5 курсів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та факультету геології, географії, рекреації і туризму на практику на посаду гіда-трансфермена, екскурсовода, готельного гіда, помічника готельного гіда та офіс-менеджера з квітня по вересень 2018 року на Анталійському узбережжі Туреччини.

Умови практики

-       оплата дороги і проживання в комфортабельних гуртожитках готельного типу повністю за рахунок приймаючої сторони;

-       практика з оплатою на посаді гіда-трансфермена, екскурсовода, готельного гіда, помічника готельного гіда та офіс-менеджера;

-       необхідне страхування та оформлення візи;

-       перед початком практики студенти в Туреччині проходять курс навчання з основ туристичної діяльності та турецької мови;

Детальну інформацію про умови практики можна отримати в центрі туристичного бізнесу в ауд. 3-73 Головного корпусу університету.

Співбесіда з керівництвом компанії «Tez Tour» відбудеться 15 лютого 2018 року об 11-30 в ауд. 3-73 Головного корпусу університету.

Для співбесіди необхідно заповнити анкету (анкету можна завантажити тут) та зареєструватися за посиланням.

https://docs.google.com/forms/d/1B22LqaU_qYSW3o6k7XQm9FyHG9unmm12VJVDoTw6Zfs/edit

Інформаційна зустріч

Інформаційна зустріч стосовно  останніх документів, трансферу, збору речей відбудеться 10 квітня об 18-30 в ауд. 5-69 Головного корпусу університету.

Трансфер для співробітників компанії “TUI”

Всім студентам, які рекомендовані для проходження практики в компанії “TUI” необхідно почати вчити трансфер.

Трансфер можна завантажити тут

Увага, всім студентам, які пройшли онлайн-реєстрацію

Всім студентам факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та факультету геології, географії, рекреації і туризму, які успішно пройшли онлайн-реєстрацію в Посольстві Туреччини в Україні необхідно повідомити до центру туристичного бізнесу “reference code” – код посилання, котрий кожному приходив на електронну адресу.

Повідомити необхідно електронною поштою для перепровірки Вашої дати та часу подачі документів (в електронному листі вказати прізвище, ім’я та код.).

Всім студентам необхідно заздалегідь придбати залізничні квитки для поїздки до Києва (всім необхідно бути за 30 хвилин до подачі документів біля Посольства, адреса Посольства: м. Київ, вул. Панаса Мирного 22)

На наступному тижні буде інформаційна зустріч стосовно консультації подачі документів.

Увага студентам МЕВ та ТБ

Всім студентам факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу терміново звернутися до своїх кафедр та переписати заяву на індивідуальний навчальний план.

Документи для проходження онлайн-реєстрації

Кожному студенту необхідно зробити біометричну фотокартку розміром 5*5 на білому фоні

(фотокартка без кутків, повинен бути відкритий лоб та вуха, волосся у дівчини повинно бути зібране, без посмішок, розмір фотокартки не більш 2 Мб, формату *jpeg)

Фотокартка повинна бути в роздрукованому вигляді та в електронному на флешці завтра 24 березня до 12-00.

Центр туристичного бізнесу буде телефонувати всім студентам з 10-00 та запрошувати проходити онлайн-реєстрацію.

При собі необхідно бути мати:

- електронний варіант підписаної трудової угоди формату *pdf
- електронну фотокартку згідно стандартам
- українский паспорт
- закордонний паспорт
- індефікаційний код

Трудова угода для онлайн-реєстрації в Посольстві

Для проходження онлайн-реєстрації в Посольстві Турецької Республіки в Україні необхідно предоставити пакет документів, один із документів це трудова угода між Вами та компанією (ця трудова угода тільки для отримання візи)

23 та 24 березня 2017 року (до 12-00) Ви повинні роздрукувати угоду на двох мовах (турецька та російська мови), там де місце для прізвища та ім’я вписати заголовними латинськими літерами своє прізвище та ім’я згідно закордонного паспорту (файл 1 та файл 3, вписати зверху там де лінія).

На файлі 2 та 4, де “Работник” та пусті лінії необхідно написати прізвище, ім’я заголовними латинськими літерами згідно закордонного паспорту та поставити свій підпис.

Всі чотири сторінки необхідно отсканувати та перетворити в один файл формату *pdf, розмір файлу не більше 2Мб

Сторінки документу можна завантажити тут:

сторінка 1

сторінка 2

сторінка 3

сторінка 4

Документ формату *pdf (4 сторінки, не більш 2 Мб) повинен бути у Вас на флешці в електронному вигляді.

Якщо є у Вас питання добавляйтеся в групу соціальної мережі “Вконтакте” – “Центр турбизнеса, ХНУ имени В.Н. Каразина 2017″  та відкривайте бесіду, всі файли загружені в групі

Результати співбесіди з керівництвом компанії “TUI”

Список студентів, які успішно пройшли співбесіду з керівництвом компанії “TUI” можна завантажи тут

Всім студентам, які успішно пройшли співбесіду необхідно сьогодні 15 березня предоставити в центр туристичного бізнесу електронний документ формату .doc з необхідними даними (електронний адрес centrtur@karazin.ua). Приклад документу можна завантажити тут

Всім студентам, які не мають закордонного паспорту на сьогодні необхідно предоставити документ без отсканованої сторінки закордонного паспорту.

Всім студентам, які не мають закордонного паспорту необхідно обов’язково подати документи на його оформлення. Паспорт повинний бути готовий до 24 березня до 15-00.

УВАГА! Студентам, які успішно пройшли співбесіду на практику в готелі “Club Hotel Belpinar” в сезоні 2016 року!!!

15 грудня 2015 року закінчився сртрок подачі копій документів для практики (копія паспорта громадянина України, копія закордонного паспорта та копія студентського квитка).

Надається 16 та 17 грудня 2015 року, студентам, які не надали документи, для того, щоб надати свої данні в друкованому вигляді до Організаційно-інформаційного центру туристичного бізнесу, та електронному вигляді на e-mail  центру   ctb_kharkov@mail.ru.

Студенти, які не нададуть документи, або не обгрунтують повожну причину не надання документів атвтоматично не зможуть пройти практику у готелі.