Команда

Байназаров Анатолій Михайлович

P1120706 Директор Організаційно-інформаційного центру туристичного бізнесу
Доцент, кандидат географічних наук; Доцент кафедри фізичної географії та картографії геолого-географічного факультету, за сумісництвом – доцент факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу ХНУ імені В. Н. Каразіна; Директор Інституту Конфуція ХНУ імені В. Н. Каразіна.
Здіснює керівництво ЦЕНТРом; координує всі напрямки діяльності – організаційний, інформаційний, навчальний та методичний, науковий та науково-організаційний сектор; складає перспективні плани роботи ЦЕНТРу та розподіляє обов’язки; відповідає за особливо важливі види діяльності ЦЕНТРу: представляє інтереси ЦЕНТРу в межах Університету та при співробітництві з суб’єктами туристичної діяльності; координує підготовку стажувань і/або навчання студентів за кордоном; вирішує питання, пов’язані з фінансуванням та матеріально-технічним забезпеченням ЦЕНТРу тощо.
Наукові інтереси: картографія, проблеми сучасної географічної та туристичної освіти, національний та міжнародний туризм, екологія.
У повсякденному житті захоплюється садівництвом, ландшафтним дизайном, полюбляє мандрувати.
Улюблені місця відпочинку: м. Київ, Крим, Українські Карпати, Придністров’я, Туреччина.
Мріє відвідати: Східні країни.

Варвинська Ірина Володимирівна

Старший лаборантP1120670
Випускниця кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства геолого-географічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, магістр соціальної та економічної географії.
Відповідальна за організаційний напрямок роботи ЦЕНТРу, зокрема займається організацією стажувань студентів та частково здійснює керівництво ними; підтримує документообіг ЦЕНТРу, у тому числі – забезпечує зв’язок та співробітництво з відділами і факультетами Університету та з керівництвом компанії “Tez Tour” (Туреччина, м. Анталья); займається поточними питаннями організації семінарів, лекцій та інших заходів за напрямками роботи ЦЕНТРу;  оперативно планує поточну роботу ЦЕНТРу; відповідає за науковий і науково-організаційний напрямок діяльності ЦЕНТРу.
Наукові інтереси: менеджмент туристичної діяльності, практична психологія, у тому числі – для потреб туристичної діяльності
Захоплення: теніс, флористика.
Улюблені місця відпочинку: цікаві місця Харківщини, Крим, Туреччина
Мріє відвідати екзотичні країни світу.

Юр’єва Анна Володимирівна

P1120721Старший лаборант
Випускниця кафедри соціально-економічної географії та регіонознавства геолого-географічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, магістр соціальної та економічної географії, випускниця кафедри фінанси та кредит економічного факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, магістр банківської справи.
Здійснює координацію робіт організаційного напрямку діяльності ЦЕНТРу: координує процес оформлення документів для стажувань і практик; забезпечує організацію оперативного зв’язку зі стажерами (у тому числі – під час їх перебування за кордоном); займається поточними питаннями організації підготовчих курсів для бажаючих пройти навчання в компанії “Tez Tour”; відповідає за навчальний та методичний напрямок діяльності ЦЕНТРу.
Маючи власний досвід стажування у провідній туристичній компанії “Tez Tour”, надає кваліфіковані консультації за даним напрямком роботи ЦЕНТРу.
Наукові інтереси: туризм та рекреація, міжнародний туризм, макроекономіка, ринок праці, регіональне управління та політика.
Захоплення: туризм, дизайн приміщень та одягу, валяння шерсті.