Можливості

Можливості з компанією “Tez Tour”

Мрієте працювати, відпочиваючи? Розвиватися і пізнавати світ? Вивчати іноземну мову у відповідному мовному середовищі? Спілкуватися з цікавими людьми? Реалізуйте свої мрії – БЕРІТЬ УЧАСТЬ У НАШИХ ПРОЕКТАХ! Робота у сфері туристичного бізнесу! Додатковий навчальний курс з практикою! Мовна практика англійської мови та можливість вивчення турецької мови! Життя у Туреччині протягом півроку та знайомство з природою і культурою цієї країни! Усі ці можливості дає навчання студентів 2-3 курсів університету в компанії «Tez Tour»!

Умови навчання студентів 2-3 курсів в туристичній компанії “Tez Tour”

- стажування на посадах трансфермена та помічника готельного гіду з квітня по вересень місяці календарного року;

- оплата дороги і проживання в комфортабельних гуртожитках готельного типу повністю за рахунок приймаючої сторони;

- оформлення робочої візи та необхідне страхування;

- перед початком стажування студенти проходять курс навчання з основ туристичної діяльності та турецької мови;

- укладання з кожним стажером офіційного договору про співробітництво;

- отримання сертифікату міжнародного зразка;

- присутність увесь період навчання керівника від ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Перший етап до проходження навчання в туристичній компанії «Tez Tour» – відбірковий. На цьому етапі в університеті проходить співбесіда студентів з представниками керівництва компанії «Tez Tour», де оцінюється загальна ерудиція студента, комунікабельність, впевненість в собі, зацікавленість та бажання працювати, вміння та навички роботи в команді, організаторські здібності, стресостійкість, старанність, рівень володіння іноземними мовами тощо.

Для проходження співбесіди необхідно:

- заповнити особисту анкету (заповнюється безпосередньо перед співбесідою у Центрі туристичного бізнесу);
- мати кольорове фото розміром 3х4 см;
- вільно володіти змістом трансферу;
- бажаним є знання іноземної мови;
- бажано мати ксерокопію першого розвороту закордонного паспорту (у разі його відсутності вжити термінових заходів щодо прискорення його оформлення).

Другий етап – підготовчий (проходить в університеті). На цьому етапі студенти проходять короткострокові підготовчі курси в університеті, де студенти прослуховують курс основ корпоративного спілкування, курс з основ психології, турецької мови, країнознавства, основ туроперейтингу. Після прослуховування курсів студенти складають залік та отримують кваліфікаційне посвідчення слухача короткострокових курсів до проходження навчання в компанії «Tez Tour».

Третій етап – освітній. Проходить на території Туреччини та є професійною підготовкою для набуття практичних навичок стажування в якості трансфермена. Навчання проводиться провідними фахівцями компанії «Tez Tour». Після проходження навчання кожен із студентів отримує сертифікат міжнародного зразка.

Четвертий етап – професійний. Проходить безпосередньо в одному із регіонів Середземноморського узбережжя Туреччини (Кемер, Анталья, Бєлєк, Аланья) терміном з квітня по вересень. Цей етап передбачає стажування в якості трансфермена та помічника готельного гіда. Кожен студент прикріплюється до одного (двох) досвідчених готельних гідів компанії, які на протязі всього терміну навчання здійснюють професійну допомогу в набутті практичних навичок діяльності галузі міжнародного туризму.